Kaya Mehmet YAĞCI, 10.02.1974 Rize doğumludur. Eğitimini Adapazarı Ticaret Lisesinde tamamlayan Mehmet Bey, ticaret hayatına eğitim yıllarında başlamanın avantajıyla yılların tecrübesini günümüzde de ortaya koymaktadır. Baba mesleği olan fırıncılık ve yan sektörleri ile ilgili bilgi birikimi ile,  aynı zamanda da  sermayesini  artırdıktan sonra , 2006 yılında inşaat sektörüne girmiştir.

         Adapazarı Fırıncılar odası yönetim kurulu üyeliği ve Adapazarı Belediyesi meclis üyeliği de yapmıştır.

        Sakarya Müteahhitler birliği ve Sakarya Müsiad üyeliği bulunmaktadır.

         Yapı, İnşaat ,Taahhüt ve proje yönetimi alanlarında koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyetini esas alan sorumlu bir anlayışla topluma ; güvenli, sağlam, konforlu, nitelikli ve çevreye duyarlı yapılar üretmek, ‘Her  zaman en iyisi için’  sloganı ile devam etmektir.

            Taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmek , yeniliklere açık ve kendini sürekli güncelleyen firmamızda bu prensiplere bağlı bir firma kültürü oluşturmaktır.

            Yağcıoğlu kaya inşaat ltdsti.Yönetim kurulu başkanı olan Kaya Mehmet YAĞCI, Sudenaz  markalarıyla çeşitli  projelere imza atmıştır.

            En yeni proje olarak  SAPANCA/SUDENAZ CİTY LİFE  ve TEKELER/SUDENAZ-6   başlamış bulunmaktadır. Serdivan, Yazlık, Korucuk, Beşköprü,  Tekeler ,  Arifiye / Sudenaz projelerimiz eksiksiz problemsiz teslim edilmiştir.

             Daha detaylı bilgiye ve projelere ulaşmak için firmamızın web adreslerine ve sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz. Yakın takip ederek erken satın almalar ile ‘kazanan müşteriler sınıfında sizde yerinizi alın.

 

Twitter.com/yagcioglukaya

www.yagcioglukayainsaat.com 

facebook.com/yagcioglukayainsaat